Line.do

Android için Zaman Tüneli Yaratma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.7 MB
  • Version 0.4.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Girişim Mutfağı Teknoloji Hizmetleri A.Ş.
Line.do uygulaması ile Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınızda kendi zaman tünelinizi kolaylıkla yaratabilir, diğer kullanıcıların veya Line.do editörlerinin oluşturduğu zaman tünellerine göz atabilirsiniz.

Line.do uygulaması ile Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınızda kendi zaman tünelinizi kolaylıkla yaratabilir, diğer kullanıcıların veya Line.do editörlerinin oluşturduğu zaman tünellerine göz atabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak Android cihazlarınıza yükleyerek kullanabileceğiniz uygulama sayesinde dilediğiniz her şey için zaman tüneli yaratabilir, zaman tünelinizi fotoğraf, video, ses ve notlar ile zenginleştirebilirsiniz.

Uygulama ile mizah, politika, teknoloji, bilim, spor, eğlence, yaşam tarzı ve tarih gibi bir çok kategori altında zaman tüneli oluşturabilirsiniz. "Dünyayı Değiştiren 10 Deney", "Atom Bombasının Hemen Ardından Yaşananlar" gibi hemen hemen her medya türlerini zaman tüneli haline getirebilir ve Line.do topluluğunda paylaşabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcıların veya Line.do editörlerinin zaman tünellerine göz atabilir ve takip edebilirsiniz.

Bilimden sanata, müzikten spora dair merak ettiğiniz her şeye tek bir dokunuşla ulaşabilmenizi sağlayan Line.do zaman tüneli oluşturma uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
Line.do indir
DİĞER SÜRÜMLER